Statistika po sezonama
| Sezona | Nastupi | Od prve | Minute | Golovi | Asist. | xA | Udarci | Klj. dodavanja | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | 5 | 0 | 120 | 1 | 0 | 0.00 | 4 | 2 | 6.62 |
| 24/25 | 10 | 3 | 313 | 0 | 0 | 0.00 | 8 | 4 | 6.57 |
| 26/27 | 10 | 9 | 791 | 5 | 1 | 0.78 | 19 | 14 | 7.17 |
| Ukupno | 25 | 12 | 1224 | 6 | 1 | 0.78 | 31 | 20 | 6.83 |
Prvenstvene utakmice od sezone 22/23. Podaci: Sofascore.
Prvi nastup i golovi
- Prvi prvenstveni nastup
- 17. 3. 2024. · Istra – Gorica 0:0 · s klupe, 1 min
- Prvi gol
- 17. 5. 2024. · Istra – Varaždin 2:0 · 62'
Golovi 6
- 26. 10. 2026. · Istra – Hajduk 2:2 · osvrt · statistika · 66'
- 29. 8. 2026. · Istra – Dinamo 2:2 · osvrt · statistika · 14'
- 23. 8. 2026. · Rijeka – Istra 3:2 · osvrt · statistika · 71'
- 15. 8. 2026. · Istra – Slaven 3:0 · osvrt · statistika · 35', 56'
- 17. 5. 2024. · Istra – Varaždin 2:0 · 62'
Sve utakmice 25
26/27 · 10 nastupa · 791 min · 5 gol. · 1 asist.
| Kolo | Datum | Utakmica | Min | G | A | Ocjena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | 30. 10. 2026. | P Slaven – Istra 0:2 | 72 | · | · | 7.0 | osvrt statistika |
| 11. | 26. 10. 2026. | N Istra – Hajduk 2:2 | 90 | 1 | · | 8.5 | osvrt statistika |
| 10. | 17. 10. 2026. | I Lokomotiva – Istra 2:0 | 29↑ | · | · | 6.8 | osvrt statistika |
| 7. | 13. 9. 2026. | P Istra – Rudeš 3:2 | 65 | · | · | 6.8 | osvrt statistika |
| 6. | 4. 9. 2026. | N Varaždin – Istra 0:0 | 90 | · | · | 5.7 | osvrt statistika |
| 5. | 29. 8. 2026. | N Istra – Dinamo 2:2 | 90 | 1 | · | 7.1 | osvrt statistika |
| 4. | 23. 8. 2026. | I Rijeka – Istra 3:2 | 90 | 1 | · | 7.4 | osvrt statistika |
| 3. | 15. 8. 2026. | P Istra – Slaven 3:0 | 85 | 2 | · | 9.3 | osvrt statistika |
| 2. | 9. 8. 2026. | N Hajduk – Istra 2:2 | 90 | · | 1 | 6.7 | osvrt statistika |
| 1. | 1. 8. 2026. | I Istra – Lokomotiva 2:3 | 90 | · | · | 6.4 | osvrt statistika |
24/25 · 10 nastupa · 313 min
| Kolo | Datum | Utakmica | Min | G | A | Ocjena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. | 15. 3. 2025. | I Šibenik – Istra 1:0 | 23↑ | · | · | 6.3 | |
| 25. | 8. 3. 2025. | N Varaždin – Istra 0:0 | 31↑ | · | · | 6.7 | |
| 24. | 28. 2. 2025. | P Istra – Lokomotiva 3:2 | 19↑ | · | · | 6.6 | |
| 21. | 9. 2. 2025. | P Rijeka – Istra 0:1 | 45 | · | · | 6.4 | |
| 20. | 31. 1. 2025. | N Istra – Gorica 0:0 | 60 | · | · | 7.1 | |
| 19. | 25. 1. 2025. | I Dinamo – Istra 3:1 | 70 | · | · | 6.4 | |
| 8. | 27. 9. 2024. | N Šibenik – Istra 0:0 | 19↑ | · | · | 6.7 | |
| 7. | 20. 9. 2024. | I Varaždin – Istra 1:0 | 13↑ | · | · | 6.7 | |
| 4. | 25. 8. 2024. | N Istra – Hajduk 1:1 | 15↑ | · | · | 6.3 | |
| 1. | 2. 8. 2024. | I Dinamo – Istra 5:0 | 18↑ | · | · | 6.5 |
23/24 · 5 nastupa · 120 min · 1 gol.
| Kolo | Datum | Utakmica | Min | G | A | Ocjena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 36. | 24. 5. 2024. | I Gorica – Istra 2:0 | 45↑ | · | · | 6.4 | |
| 35. | 17. 5. 2024. | P Istra – Varaždin 2:0 | 39↑ | 1 | · | 7.3 | |
| 33. | 3. 5. 2024. | P Rudeš – Istra 1:3 | 26↑ | · | · | 6.3 | |
| 32. | 26. 4. 2024. | P Istra – Slaven 3:0 | 9↑ | · | · | 6.5 | |
| 27. | 17. 3. 2024. | N Istra – Gorica 0:0 | 1↑ | · | · | – |
↑ ušao s klupe · P/N/I pobjeda, neriješeno, poraz · ocjena Sofascore
Spominje se u osvrtima 6
- 13. 9. 2026. Pet minuta panike ne mora sakriti sve dobro · statistika
- 4. 9. 2026. Vlak je u Varaždinu zatrubio, a mi smo donijeli doma bod · statistika
- 29. 8. 2026. Danas se nešto pitalo i Istru · statistika
- 23. 8. 2026. Povratak s Rujevice s porazom, ali ne treba plakati i očajavati · statistika
- 15. 8. 2026. Istra 1961 opet pokazala karakter: nima više škuža za ne doć na stadion · statistika
- 10. 8. 2026. Noć kada su dečki ponovno pokazali inat i prkos · statistika
